English Deutsch

Sala kominkowa

Sala klubowa

Sala kominkowa mieści się w dolnej kondygnacji budynku hotelu GRINGO, stanowiąc odrębną częścią restauracji. Jest to idealne miejsce na wieczorny relaks przy drinku i przyjemnej muzyce.

 

Latem z sali kominkowej można przejść do ogródka, bynajmniej nie tylko piwnego. Zimą z kolei, warto zasiąść przy palącym się kominku, którego ciepło i światło nadają całej sali niepowtarzalny klimat.

 

Nasza sala kominkowa przyciąga gości oryginalnym wystrojem i bardzo wygodnymi sofami, na których można doskonale odpocząć, a także szeroką ofertą alkoholi i kaw serwowanych przez znakomicie znających swój fach barmanów.

 

Sala kominkowa to świetne miejsce na spotkanie i długie pogawędki z przyjaciółmi. Ze spotkaniami wirtualnymi również nie ma problemu, bowiem GRINGO oferuje swoim gościom stały i bezpłatny dostęp do internetu.

 

WIRTUALNY SPACER PO SALI KLUBOWEJ

 

W sali kominkowej, która jest wyposażona w klimatyzację, możemy zorganizować dla Państwa dowolną imprezę okolicznościową dla 30 osób, a także profesjonalne szkolenie dla 20 uczestników. Zapewniamy przy tym nagłośnienie, flipchart, projektor i ekran.

 

Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia sali kominkowej. Koszt takiej usługi ustalany jest indywidualnie i jest zależny głównie od terminu organizacji imprezy, a także czasu jej trwania.

 

Rezerwacja sali klubowej

 

 • Wspaniałe
  wesela

  Uroczyste
  komunie

 • Profesjonalny
  catering

  Konferencje i
  szkolenia

 • Imprezy
  okolicznościowe

  Wirtualny
  spacer

 • Sala
  klubowa

  Bankiety i
  przyjęcia

Jak do nas trafić

Dane kontaktowe

GRINGO - hotel i restauracja

ul. Ogrodowa 25
64-920 Piła

 

tel.: (+48) 67 353 24 40
kom: (+48) 607 390 341

e-mail: restauracja@gringo.pila.pl


Tarcza PFR
Copyright © 2006 - 2013  |  GRINGO - hotel i restauracja
Projekt i realizacja KAMPEKI