English Deutsch

Przyjęcia weselne

Każda młoda para marzy o udanym przyjęciu weselnym. Dwa podstawowe warunki takiej imprezy to odpowiednia sala i dobre jedzenie. Dlatego właśnie idealnym miejscem na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego jest Restauracja GRINGO.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę restauracyjną, na której ugościć możemy 55 osób oraz salę kominkową, znajdującą się na niższej kondygnacji lokalu, mieszczącą 33 gości . Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w profesjonalną klimatyzację, co stwarza komfortowe warunki do zabawy.

 

Ciepły klimat sal i dobra akustyka wnętrza zapewnią wspaniałą zabawę..

 

Chcąc ułatwić Młodej Parze przygotowania do pięknego dnia zaślubin, oferujemy pomoc w wyborze orkiestry oraz fotografa. Ponadto zapewniamy dekoracje sali weselnej według indywidualnych uzgodnień. Udostępniamy również zamykany depozyt na alkohol i napoje.

 

Naszym atutem jest możliwość zapewnienia noclegu dla Państwa gości weselnych w znajdującym się w tym samym budynku hotelu GRINGO. Dla nowożeńców nocleg w apartamencie ślubnym - gratis!

 

Gwarantujemy smaczne jedzenie, o które zadbają nasi wyśmienici kucharze. Ciasta i tort będą równie pyszne. W tym zakresie współpracujemy z jedną z najlepszych pilskich cukierni. Pieczę nad kulinarną stroną wesela sprawować będą profesjonalni kelnerzy.

 

W zależności od Państwa preferencji, menu a także jego cena mogą ulec zmianie. W zakresie organizacji i przebiegu wesela jesteśmy otwarci na daleko idącą współpracę. Jesteśmy gotowi spełnić nawet najbardziej nietypowe życzenia.

 

 

 • Wspaniałe
  wesela

  Uroczyste
  komunie

 • Profesjonalny
  catering

  Konferencje i
  szkolenia

 • Imprezy
  okolicznościowe

  Wirtualny
  spacer

 • Sala
  klubowa

  Bankiety i
  przyjęcia

Jak do nas trafić

Dane kontaktowe

GRINGO - hotel i restauracja

ul. Ogrodowa 25
64-920 Piła

 

tel.: (+48) 67 353 24 40
kom: (+48) 607 390 341

e-mail: restauracja@gringo.pila.pl


Tarcza PFR
Copyright © 2006 - 2013  |  GRINGO - hotel i restauracja
Projekt i realizacja KAMPEKI